Prírodné mydlo bylinkové

4,50  s DPH

Jemné rastlinné mydlo s vyváženou receptúrou, vďaka ktorej má výborné čistiace schopnosti, vytvára krásnu stabilnú a bohatú penu, príjemne osvieži vďaka nádhernej povzbudzujúcej, relaxačnej, osviežujúcej bylinkovej vôni, ktorú dodávajú esenciálne oleje z mäty, medovky, materinej dúšky a levandule. V mydle sú zakomponované aj drobné časti (listy, kvety) sušených rastlín, vďaka čomu má veľmi jemný peelingový efekt.

Nie je na sklade

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí
Katalógové číslo: S-070 Kategórie: , ,

Popis

Jemné rastlinné mydlo s vyváženou receptúrou, vďaka ktorej má výborné čistiace schopnosti, vytvára krásnu stabilnú a bohatú penu, príjemne osvieži vďaka nádhernej povzbudzujúcej, relaxačnej, osviežujúcej bylinkovej vôni, ktorú dodávajú esenciálne oleje z mäty, medovky, materinej dúšky a levandule. V mydle sú zakomponované aj drobné časti (listy, kvety) sušených rastlín, vďaka čomu má veľmi jemný peelingový efekt. Veľmi obľúbené.

Ručná výroba mydla je kreatívna činnosť, preto sa môžu mydlá tvarom a farbou jemne odlišovať od fotografie. To však nijako neovplyvňuje ich kvalitu. Zloženie a výrobný proces sú vždy zachované. Na výrobu používame výhradne extra panenský olivový olej, ostatné oleje a maslá kupujeme od renomovaných dodávateľov v čo najvyššej možnej kvalite. Mydlá neobsahujú syntetické vonné, farbiace a konzervačné látky; minerálne oleje. Výrobky sú dermatologicky testované. Naše mydlá nie sú testované na zvieratách.

Pre zachovanie maximálnej kvality a trvanlivosti po použití nechajte mydlo dôkladne vysušiť aby sa stihlo zregenerovať pred ďalším použitím.

Špecifikácia produktu
Hmotnosť: 95g

Ďalšie informácie

Zloženie

Zloženie: extra panenský olivový olej (Olea europaea oil), voda (Water), slnečnicový olej (Helianthus annuus oil), kokosový olej (Cocos nucifera oil), palmový olej (Elaeis guineensis oil), bambucké maslo (Butyrospermum parkii butter), hydroxid sodný (Sodium hydroxide) #, ricínový olej (Ricinus communis oil), esenciálne oleje (Lavanda angustifolia, Mentha piperita, Melissa officinalis, Thymus vulgare), * geraniol, ** linalool, *** citronellol, **** citral, ***** limonene, extrakt z listov Rozmarínu lekárskeho (Rosemarinus officinalis leaf extract) # potrebný na saponifikáciu olejov, vo finálnom výrobku sa nevyskytuje *, **, ***, ****, ***** prirodzene vyskytujúce sa v siliciach

Hmotnosť

95g