Mydlo s bambuckým maslom a eukalyptom

4,50  s DPH

Luxusné toaletné mydlo vyrobené z extra panenského olivového oleja a nerafinovaného bambuckého masla (ktoré obsahuje vysoký podiel nezmydelnených kyselín), vytvára jemnú, ale bohatú penu, pokožku prečistí, zjemní a zvláčni. Mydlo má nádhernú osviežujúcu citrusovo – sladkú vôňu. Eukalyptový esenciálny olej pôsobí ako významný fungicíd, baktericíd, pozdvihuje a upokojuje myseľ. Veľmi obľúbené. Vhodné pre normálnu, ale aj citlivú pleť.

11 na sklade

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí

Popis

Ručná výroba mydla je kreatívna činnosť, preto sa môžu mydlá tvarom a farbou jemne odlišovať od fotografie. To však nijako neovplyvňuje ich kvalitu. Zloženie a výrobný proces sú vždy zachované. Na výrobu používame výhradne extra panenský olivový olej, ostatné oleje a maslá kupujeme od renomovaných dodávateľov v čo najvyššej možnej kvalite. Mydlá neobsahujú syntetické vonné, farbiace a konzervačné látky; minerálne oleje. Výrobky sú dermatologicky testované. Naše mydlá nie sú testované na zvieratách.

Pre zachovanie maximálnej kvality a trvanlivosti po použití nechajte mydlo dôkladne vysušiť aby sa stihlo zregenerovať pred ďalším použitím. Kúpou tohto výrobku podporíte slovenských výrobcov. Ďakujeme!

Ďalšie informácie

Hmotnosť

95g

Zloženie

extra panenský olivový olej (Olea europaea oil), voda (Water), kokosový olej (Cocos nucifera oil), hydroxid sodný (Sodium hydroxide) #, bambucké maslo (Butyrospermum parkii butter), esenciálny olej (Eucalyptus citriodora), * limonene, extrakt z listov Rozmarínu lekárske (Rosemarinus officinalis leaf extract) # potrebný na saponifikáciu olejov, vo finálnom výrobku sa nevyskytuje * prirodzene sa vyskytujúce v siliciach