Aromaterapeutická sojová sviečka – Bylinky od babičky

Aromaterapeutická sojová sviečka – Bylinky od babičky

17,00  s DPH

Ručne nalievaná sójová sviečka v 300ml sklenenom whisky pohári, nádherne vynikne prirodzená farba vosku a horiaceho plameňa. Je obohatená pridaním pravých esenciálnych olejov – v tomto prípade kombinácie obĺúbených záhradných byliniek ako je levanduľa, šalvia, mäta, rozmarín. Vôňa je nádherná……Vosk používam 100% eko soy vosk z kontrolovaného hospodárstva, bez GMO.

Sviečka horí stabilným plameňom, neuvoľňuje nežiadúce spaliny, práve naopak upokojujúca vôňa esenciálneho oleja navodzuje príjemnú atmosféru a umocňuje zážitok z neopakovateľného okamihu. Sviečka má špeciálne navrhnutý pletený knôt z prírodných vláken, ktorý vytvára nádherný plameň.

Doba horenia sviečky je 54 hodín. Nakoľko sa jedná o prírodný vosk, je vhodné po 4  hodinách horenia sviečku zhasnúť a nechať vychladnúť, aby sa vosk a esenciálne oleje zbytočne neprepaľovali.

Želám Vám krásne chvíle v umocnené jemnou vôňou sojových sviečok Saipo.

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí

Popis

Pokyny:

Sviečku prosím nikdy nenechávajte horieť bez dozoru, tak isto ju nenechávajte v dosahu malých detí alebo domácich miláčikov. Neumiestňujte ju do prievanu, pretože hrozí riziko zapálenia okolitých predmetov.

Ďalšie informácie

Veľkosť

300ml

Doba horenia

54 hodín