SAIPO, to sme my – Mirka a Stanka.

S radosťou a láskou pre Vás vyrábame toaletné potreby – mydlá a tuhé šampóny, kúpeľové soli, šumivé a penivé tablety do kúpeľa, masážne oleje aj oleje do kúpeľa. Všetky výrobky vyrábame ručne podľa tradičných receptúr. Finalizácia výrobkov prebieha tiež pod našimi rukami, preto každý výrobok je originál! (dva rovnaké nenájdete).

Každé mydlo je zároveň malé umelecké dielo jedinečného vzhľadu a tvaru. Zastavte sa, teda na chvíľku a vytvorte si z každodennej bežnej rutiny malý rituál. Precíťte štruktúru mydla, jemnú krémovú penu. Nechajte sa inšpirovať vzhľadom, prírodnou vôňou olejov a tuhých rastlinných masiel obsiahnutých v receptúre obohatených pravými esenciálnymi olejmi. A vychutnajte si pocit krásne zvláčnenej pokožky.

Prírodné rastlinné mydlá patria medzi najbezpečnejšie prípravky starostlivosti o pokožku, neobsahujú zaťažujúce prímesi pre krajšie a žiarivejšie farby, intenzívne syntetické vonné látky, ropné deriváty v podobe minerálnych olejov, stabilizátory a ďalšie výdobytky moderného kozmetického priemyslu. Rastlinné mydlá sú navyše obohatené o prirodzene vznikajúci glycerín, ktorý pre svoju výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť je vítanou zložkou tuhých toaletných mydiel.

Z našej ponuky si môžete vybrať medzi tradičnými bylinkovými mydlami, alebo mydlami so sladkým až korenistým podtónom (a aj výzorom na zahryznutie!), až po luxusné mydlá vyrobené z panenského olivového oleja obohatené pridaním bambuckého masla, avokádového masla alebo kakaového masla v bio kvalite.

Nechajte sa očariť jednoduchými tvarmi, príjemnými zemitými odtieňmi a prirodzenou vôňou silíc v našich mydlách.