Ahojte, ďakujeme za privítanie na Sashe v podobe lajkov a ústretových komentárov. Dlho sme otáľali, či zverejníme našu tvorbu na handmade portáli, mydielok je tu predsa dosť….nakoniec sme si povedali, tak poďme, uvidíme ako obstojíme v súťaži, a veď predsa trošku zdravej konkurencie nie je na škodu, posunie vpred nás, a možno pomôžeme aj niekomu inému.

A kto sa skrýva za názvom Saipo? ..Sme dve baby Mirka a Stanka, bývalé kolegyne z práce, a vlastne opäť kolegyne v našom mydlovom hobby biznise. Istý čas sme spolu pôsobili v R and D (research and development) spoločnosti zaoberajúcej sa vývojom liečiv, obe sme začinali od začiatku, sedeli sme spolu v miestnosti, delili sme sa o jeden stolík, jeden počítač, občas dokonca o jednu stoličku……. potom sa naše cesty rozdelili, úplne sme stratili kontakt (nejak proste nebol čas)…a po piatich rokoch nás spojila jedna fotka uverejnená na soc. sieti. A vtedy to začalo….

…teraz sa mi zdá akoby sa história opakovala, len teda v iných súvislostiach, opäť zavše sedíme v jednom kanclíku, stoličky teda máme už dve, chvalabohu :-), počítače tiež máme každá svoj (čo vlastne nie je až také podstatné), ale máme spoločné nápady, názory a spolu sme si založili kretívnu dielňu v podobe mydlárne. Mydielka a ostatné výrobky vyrábame v schválenej prevádzke na výrobu kozmetických výrobkov podľa ISO, produkty máme dermatologicky testované a receptúry sme zvolili na základe našich skúseností a ohlasu ľudí z nášho okolia. Na výrobu mydla používame extra panenský olivový olej, aj keď výrobný proces niekoľkonásobne predražuje, výrobu sťažuje, povedali sme si, že budeme ponúkať najvyššiu kvalitu. Mydielka vyrábame v malých dávkach, čo umožňuje lepšiu kontrolu výrobného procesu, a zabezpečuje štandardnú kvalitu výsledného produktu.

Veľmi nás teší záujem o naše výtvory, každý je originálny, pravdupovediac všetky certifikáty su niekedy naobtiaž, pretože bránia fantázii….a ked aj fantáziu popustím, hneď nato musím vyrábať nové štítky s novým zložením :-)..ale stojí to zato. Prosím, inšpirujte sa našou galériou, čerpajte nápady, vzory, techniky, nadýchajte sa vône……a nebojte sa komentovať, každá konštruktívna pripomienka môže priniesť nový vietor do našich plachiet…

Mirka – má dve dietky, manžela, dve morčatá, a na záhrade veľa veľa byliniek. Vyštudovala Prif UK v BA, Prif UPJŠ v KE, LF UK, pracuje vo vede a výskume (čo sa vlastne týka aj výroby mydiel, ktoré vyrába :-))

Stanka – má manžela, štyroch psíkov šampiónov, vyštudovala na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv.Alžbety, venuje sa gastronómii a samozrejme mydielkam 🙂

A otázka pre čitateľa: čo bolo uverejnené na foto, pre ktorú sme si po toľkých rokoch našli na seba čas ???

odmeníme prvé tri správne typy….

Komentáre nie sú povolené.